Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Luuk Meijer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Upward H2-O Nijmegen H3 10:15
Union H3 Ede H2-O 10:45
Beuningen H2-O Nijmegen H2-O 10:45
Zwolle H2-O Almelo H2-O 11:00
Union H2-O Nijmegen H4 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwolle H2-O 10 27 9 0 1
2 Nijmegen H2-O 10 22 7 1 2
3 Nijmegen H4 10 19 6 1 3
4 Union H3 10 19 6 1 3
5 Nijmegen H3 10 15 5 0 5
6 Ede H2-O 10 14 4 2 4
7 EHV H2-O 10 13 4 1 5
8 Union H2-O 10 12 3 3 4
9 Upward H2-O 10 10 3 1 6
10 Beuningen H2-O 10 7 2 1 7
11 Almelo H2-O 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Zwolle H2-O 11:00 uit
10 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H2-O 14:45 thuis - VDL waterveld 1
17 mrt R.K.H.V. Union H3 12:45 uit
24 mrt EHV Enschede H2-O 12:45 thuis - VDL waterveld 1
7 apr MHCBeuningen H2-O 10:45 uit
14 apr NMHC Nijmegen H2-O 12:30 thuis - Waterveld 3
26 mei MHC EDE H2-O 12:30 thuis - Waterveld 3
2 jun NMHC Nijmegen H3 n.n.b uit
9 jun R.K.H.V. Union H2-O 10:45 uit
16 jun NMHC Nijmegen H4 12:45 thuis - VDL waterveld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H2-O Beuningen H2-O (3-1)final
Nijmegen H4 Union H2-O (1-1)final
Nijmegen H3 Upward H2-O (5-3)final
Ede H2-O Union H3 (1-6)scheduled
Almelo H2-O Zwolle H2-O (1-8)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Union H3 Nijmegen H3 (4-3)final
Upward H2-O Almelo H2-O (4-4)final
Union H2-O Nijmegen H2-O (1-2)final
EHV H2-O Ede H2-O (2-2)scheduled
Zwolle H2-O Nijmegen H4 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H4 Upward H2-O (4-2)final
Zwolle H2-O Union H2-O (3-0)final
Nijmegen H3 EHV H2-O (2-1)final
Almelo H2-O Union H3 (2-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Upward H2-O Zwolle H2-O (2-1)final
Union H3 Nijmegen H4 (2-3)final
EHV H2-O Almelo H2-O (10-2)final
Beuningen H2-O Nijmegen H3 (1-3)final
Nijmegen H2-O Ede H2-O (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Nijmegen H4 EHV H2-O (3-2)final
Upward H2-O Union H2-O (1-2)final
Zwolle H2-O Union H3 (2-1)final
Nijmegen H3 Nijmegen H2-O (1-5)final
Almelo H2-O Beuningen H2-O (0-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Beuningen H2-O Nijmegen H4 (3-5)final
EHV H2-O Zwolle H2-O (1-2)final
Union H3 Upward H2-O (2-6)final
Nijmegen H2-O Almelo H2-O (14-0)final
Union H2-O Ede H2-O (2-2)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Ede H2-O Beuningen H2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Upward H2-O EHV H2-O (4-1)final
Union H3 Union H2-O (4-2)final
Zwolle H2-O Beuningen H2-O (4-1)final
Nijmegen H4 Nijmegen H2-O (2-3)final
Nijmegen H3 Ede H2-O (1-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Beuningen H2-O Upward H2-O (1-0)final
EHV H2-O Union H3 (2-3)final
Union H2-O Nijmegen H3 (3-2)final
Nijmegen H2-O Zwolle H2-O (3-4)final
Ede H2-O Almelo H2-O (9-2)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Union H3 Beuningen H2-O (2-1)final
Upward H2-O Nijmegen H2-O (0-4)final
EHV H2-O Union H2-O (4-1)final
Almelo H2-O Nijmegen H3 (4-6)final
Nijmegen H4 Ede H2-O (4-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Beuningen H2-O EHV H2-O (1-5)final
Ede H2-O Zwolle H2-O (1-2)scheduled
Nijmegen H3 Nijmegen H4 (1-0)final
Almelo H2-O Union H2-O (1-4)final
Nijmegen H2-O Union H3 (2-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Upward H2-O Ede H2-O (0-3)scheduled
EHV H2-O Nijmegen H2-O (4-3)final
Nijmegen H4 Almelo H2-O (3-0)final
Union H2-O Beuningen H2-O (1-1)final
Zwolle H2-O Nijmegen H3 (4-1)final