Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tessa Keijzer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goor D2-O Twente D4 10:45
Zwolle D7 Goor D3 12:45
PW D2 Zwolle D5 12:45
Deventer D3 Avanti D2-O 14:45
Drienerlo D3-O Almelo D5 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drienerlo D3-O 10 27 9 0 1
2 Deventer D3 10 25 8 1 1
3 Avanti D2-O 10 20 6 2 2
4 Almelo D5 10 20 6 2 2
5 Goor D2-O 10 17 5 2 3
6 Haackey D3 10 12 4 0 6
7 Goor D3 10 12 3 3 4
8 Twente D4 10 9 3 0 7
9 PW D2 10 8 2 2 6
10 Zwolle D5 10 8 2 2 6
11 Zwolle D7 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt DHC Drienerlo D3-O 14:45 uit
10 mrt DHV D3 12:30 thuis - Waterveld 3
17 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2 10:45 uit
24 mrt HC Zwolle D7 12:30 thuis - Waterveld 3
7 apr GoorseMHC D3 10:45 uit
14 apr HC Zwolle D5 14:30 thuis - Waterveld 3
21 apr WMHC Avanti D2-O 10:45 uit
2 jun Hockey Club Twente D4 11:00 thuis - Zandveld 2
9 jun HHC Haackey D3 n.n.b uit
16 jun GoorseMHC D2-O 10:30 thuis - Waterveld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Avanti D2-O Deventer D3 (1-2)scheduled
Zwolle D5 PW D2 (2-2)final
Twente D4 Goor D2-O (3-2)scheduled
Goor D3 Zwolle D7 (6-1)final
Almelo D5 Drienerlo D3-O (1-4)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
PW D2 Avanti D2-O (0-1)final
Goor D2-O Haackey D3 (2-1)final
Zwolle D7 Zwolle D5 (2-3)final
Deventer D3 Almelo D5 (6-0)final
Drienerlo D3-O Twente D4 (6-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Avanti D2-O Zwolle D7 (9-0)final
Almelo D5 PW D2 (3-2)final
Twente D4 Deventer D3 (3-6)final
Zwolle D5 Goor D3 (0-0)final
Haackey D3 Drienerlo D3-O (1-2)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Drienerlo D3-O Goor D2-O (2-1)scheduled
Deventer D3 Haackey D3 (5-2)final
PW D2 Twente D4 (0-1)final
Goor D3 Avanti D2-O (1-1)final
Zwolle D7 Almelo D5 (0-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Goor D2-O Deventer D3 (1-1)final
Haackey D3 PW D2 (1-3)final
Twente D4 Zwolle D7 (2-0)final
Almelo D5 Goor D3 (3-0)final
Avanti D2-O Zwolle D5 (5-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Zwolle D7 Haackey D3 (0-9)final
Goor D3 Twente D4 (3-1)final
PW D2 Goor D2-O (0-1)final
Deventer D3 Drienerlo D3-O (0-2)scheduled
Zwolle D5 Almelo D5 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Twente D4 Zwolle D5 (1-2)scheduled
Goor D2-O Zwolle D7 (9-0)final
Almelo D5 Avanti D2-O (1-1)final
Haackey D3 Goor D3 (5-1)final
Drienerlo D3-O PW D2 (3-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Avanti D2-O Twente D4 (4-2)final
Goor D3 Goor D2-O (2-1)final
PW D2 Deventer D3 (0-1)final
Zwolle D5 Haackey D3 (2-3)final
Zwolle D7 Drienerlo D3-O (0-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Twente D4 Almelo D5 (1-4)final
Goor D2-O Zwolle D5 (3-1)final
Deventer D3 Zwolle D7 (4-0)scheduled
Haackey D3 Avanti D2-O (2-3)final
Drienerlo D3-O Goor D3 (4-0)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Goor D3 Deventer D3 (1-5)final
Zwolle D5 Drienerlo D3-O (1-3)final
Avanti D2-O Goor D2-O (0-1)final
Zwolle D7 PW D2 (2-3)final
Almelo D5 Haackey D3 (2-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Haackey D3 Twente D4 (3-1)scheduled
Goor D2-O Almelo D5 (3-3)final
Drienerlo D3-O Avanti D2-O (1-2)scheduled
Deventer D3 Zwolle D5 (1-0)scheduled
PW D2 Goor D3 (1-1)scheduled