Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jan Pezie
Aanvoerder Ilse Heijt
Trainer Jan Pezie

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almelo D4 EHV D5 10:30
Drienerlo D2 Zwolle D4 10:45
Haackey D2 HCHN D2-O 13:00
Twente D3 Bully D4 14:30
Bully D5 PW D5 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bully D4 8 22 7 1 0
2 Bully D5 8 18 6 0 2
3 HCHN D2-O 8 14 4 2 2
4 PW D5 8 14 4 2 2
5 EHV D5 8 13 4 1 3
6 Drienerlo D2 8 11 3 2 3
7 Almelo D4 8 10 3 1 4
8 Zwolle D4 8 7 2 1 5
9 Haackey D2 8 4 1 1 6
10 Twente D3 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt EHV Enschede D5 10:30 thuis - Waterveld 3
10 mrt HCHN D2-O 10:30 thuis - Waterveld 3
17 mrt HHC Haackey D2 14:30 uit
24 mrt O.H.C. Bully D5 10:00 uit
7 apr DHC Drienerlo D2 14:30 thuis - Waterveld 3
14 apr Hockey Club Twente D3 12:45 uit
21 apr Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D5 10:30 thuis - Waterveld 3
26 mei O.H.C. Bully D4 14:45 uit
2 jun HC Zwolle D4 14:45 thuis - VDL waterveld 1
9 jun EHV Enschede D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Bully D4 PW D5 (6-2)final
Haackey D2 Bully D5 (2-7)final
HCHN D2-O Almelo D4 (1-0)scheduled
Zwolle D4 Twente D3 (5-1)final
EHV D5 Drienerlo D2 (2-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Twente D3 EHV D5 (3-4)scheduled
PW D5 Zwolle D4 (3-3)final
Almelo D4 Haackey D2 (7-0)final
Drienerlo D2 HCHN D2-O (1-0)scheduled
Bully D5 Bully D4 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
HCHN D2-O Twente D3 (7-0)final
Haackey D2 Drienerlo D2 (1-2)scheduled
Almelo D4 Bully D5 (2-5)final
Zwolle D4 Bully D4 (0-5)final
EHV D5 PW D5 (2-3)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Bully D5 Zwolle D4 (6-2)final
Twente D3 Haackey D2 (2-2)final
PW D5 HCHN D2-O (2-2)final
Drienerlo D2 Almelo D4 (2-2)final
Bully D4 EHV D5 (3-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HCHN D2-O Bully D4 (0-1)scheduled
EHV D5 Zwolle D4 (4-3)scheduled
Almelo D4 Twente D3 (6-2)final
Haackey D2 PW D5 (2-1)scheduled
Drienerlo D2 Bully D5 (1-3)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Twente D3 Drienerlo D2 (2-5)final
PW D5 Almelo D4 (4-1)final
Bully D4 Haackey D2 (5-0)final
Zwolle D4 HCHN D2-O (0-2)final
Bully D5 EHV D5 (8-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Almelo D4 Bully D4 (2-3)final
Twente D3 Bully D5 (0-9)final
Drienerlo D2 PW D5 (3-4)final
Haackey D2 Zwolle D4 (0-4)final
HCHN D2-O EHV D5 (1-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HCHN D2-O Bully D5 (3-2)final
Bully D4 Drienerlo D2 (2-2)final
Zwolle D4 Almelo D4 (2-4)final
PW D5 Twente D3 (6-0)final
EHV D5 Haackey D2 (3-1)scheduled