Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Etienne Rameaux
Manager Peggy Gerrits
Trainer Etienne Rameaux
Begeleider Geran te Lintelo
Begeleider Mart Scholte op Reimer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goor D1 HCHN D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Almelo D1 11 25 8 1 2
2 Spitsbergen D1 11 25 7 4 0
3 Leeuwarden D1 11 24 7 3 1
4 Lelystad D1 11 22 6 4 1
5 Roden D1 11 16 5 1 5
6 Westerduiven D1 11 16 5 1 5
7 Drienerlo D1 11 16 4 4 3
8 HCHN D1 10 11 3 2 5
9 Ares D1 11 10 3 1 7
10 Goor D1 10 7 2 1 7
11 Barneveld D1 11 7 1 4 6
12 Zutphen D1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Twente Dames 1 n.n.b thuis - VDL waterveld 1
3 mrt DHC Drienerlo D1 12:45 thuis - VDL waterveld 1
10 mrt M.H.C. Barneveld D1 n.n.b uit
17 mrt MHCZutphen D1 12:45 thuis - VDL waterveld 1
24 mrt HCHN D1 12:45 uit
7 apr Westerduiven D1 12:45 uit
14 apr VMHC Spitsbergen D1 12:45 thuis - VDL waterveld 1
21 apr MHC Roden D1 n.n.b uit
26 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden D1 12:45 thuis - VDL waterveld 1
2 jun GoorseMHC D1 12:45 uit
9 jun HC Ares D1 12:45 thuis - VDL waterveld 1
16 jun M.H.C. LELYSTAD D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Zutphen D1 Westerduiven D1 (2-3)final
Barneveld D1 HCHN D1 (4-4)scheduled
Drienerlo D1 Almelo D1 (3-3)final
Lelystad D1 Spitsbergen D1 (3-3)final
Goor D1 Leeuwarden D1 (0-1)scheduled
Ares D1 Roden D1 (3-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leeuwarden D1 Ares D1 (1-0)final
Spitsbergen D1 Drienerlo D1 (4-3)final
Roden D1 Lelystad D1 (1-2)final
HCHN D1 Zutphen D1 (7-3)scheduled
Almelo D1 Barneveld D1 (5-1)final
Westerduiven D1 Goor D1 (8-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barneveld D1 Spitsbergen D1 (1-10)final
Drienerlo D1 Roden D1 (2-3)final
Lelystad D1 Leeuwarden D1 (2-2)final
HCHN D1 Westerduiven D1 (4-7)scheduled
Ares D1 Goor D1 (6-0)final
Zutphen D1 Almelo D1 (2-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Goor D1 Lelystad D1 (1-4)final
Leeuwarden D1 Drienerlo D1 (3-0)final
Roden D1 Barneveld D1 (2-1)final
Almelo D1 HCHN D1 (4-1)scheduled
Spitsbergen D1 Zutphen D1 (3-1)final
Westerduiven D1 Ares D1 (4-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Zutphen D1 Roden D1 (0-3)final
Barneveld D1 Leeuwarden D1 (4-4)scheduled
Drienerlo D1 Goor D1 (3-3)final
Lelystad D1 Ares D1 (4-1)final
Almelo D1 Westerduiven D1 (4-0)final
HCHN D1 Spitsbergen D1 (6-6)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Goor D1 Barneveld D1 (7-3)final
Roden D1 HCHN D1 (3-0)scheduled
Leeuwarden D1 Zutphen D1 (2-0)final
Westerduiven D1 Lelystad D1 (1-1)final
Spitsbergen D1 Almelo D1 (4-2)final
Ares D1 Drienerlo D1 (0-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Zutphen D1 Goor D1 (1-2)final
Drienerlo D1 Lelystad D1 (2-2)final
Barneveld D1 Ares D1 (2-2)final
Spitsbergen D1 Westerduiven D1 (7-5)final
Almelo D1 Roden D1 (2-1)final
HCHN D1 Leeuwarden D1 (2-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Ares D1 Zutphen D1 (5-2)final
Lelystad D1 Barneveld D1 (7-0)final
Goor D1 HCHN D1 (0-0)postponed
Roden D1 Spitsbergen D1 (1-1)final
Leeuwarden D1 Almelo D1 (3-1)final
Westerduiven D1 Drienerlo D1 (3-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Barneveld D1 Drienerlo D1 (3-3)final
Roden D1 Westerduiven D1 (1-3)final
Almelo D1 Goor D1 (4-0)final
Spitsbergen D1 Leeuwarden D1 (3-3)final
HCHN D1 Ares D1 (6-1)scheduled
Zutphen D1 Lelystad D1 (0-7)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Lelystad D1 HCHN D1 (6-0)scheduled
Drienerlo D1 Zutphen D1 (3-2)final
Goor D1 Spitsbergen D1 (2-4)final
Ares D1 Almelo D1 (1-4)final
Leeuwarden D1 Roden D1 (4-2)final
Barneveld D1 Westerduiven D1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Zutphen D1 Barneveld D1 (1-0)final
Roden D1 Goor D1 (5-0)final
Spitsbergen D1 Ares D1 (3-1)final
Almelo D1 Lelystad D1 (2-0)final
HCHN D1 Drienerlo D1 (2-4)scheduled
Westerduiven D1 Leeuwarden D1 (0-1)final