Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Alexander Enzerink
Manager Robert van Leussen
Trainer Alexander Enzerink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almelo H1 Eelde H1 14:45
Baarn H1 Gron.Studs H1 14:45
Barneveld H1 Leeuwarden H1 14:45
Beuningen H1 Deventer H1 14:45
Westerduiven H1 Wageningen H1 14:45
Zevenaar H1 Mezen H1 14:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eelde H1 9 25 8 1 0
2 Deventer H1 9 21 7 0 2
3 Beuningen H1 9 21 7 0 2
4 Baarn H1 9 15 5 0 4
5 Mezen H1 9 15 5 0 4
6 Gron.Studs H1 9 14 4 2 3
7 Wageningen H1 9 13 4 1 4
8 Almelo H1 9 12 4 0 5
9 Westerduiven H1 9 10 3 1 5
10 Barneveld H1 9 10 3 1 5
11 Leeuwarden H1 9 3 1 0 8
12 Zevenaar H1 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov HC Eelde H1 14:45 thuis - VDL
24 nov Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 14:45 uit
8 mrt WMHC H1 n.n.b uit
15 mrt MHC De Mezen H1 n.n.b thuis
22 mrt Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 n.n.b uit
29 mrt DHV H1 n.n.b thuis
5 apr MHCBeuningen H1 n.n.b uit
19 apr M.H.C. Barneveld H1 n.n.b thuis
10 mei Hockey Vereniging Zevenaar H1 n.n.b uit
17 mei Westerduiven H1 n.n.b thuis
24 mei Baarnse Mixed Hockey Vereniging H1 n.n.b uit
7 jun HC Eelde H1 n.n.b uit
14 jun Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Westerduiven H1 Leeuwarden H1 2-1
Gron.Studs H1 Eelde H1 1-1
Almelo H1 Wageningen H1 2-1
Baarn H1 Mezen H1 4-2
Barneveld H1 Beuningen H1 1-3
Zevenaar H1 Deventer H1 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Eelde H1 Barneveld H1 7-2
Mezen H1 Almelo H1 3-2
Wageningen H1 Gron.Studs H1 4-2
Leeuwarden H1 Baarn H1 1-2
Deventer H1 Westerduiven H1 2-0
Beuningen H1 Zevenaar H1 4-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gron.Studs H1 Mezen H1 3-2
Almelo H1 Leeuwarden H1 1-2
Baarn H1 Deventer H1 1-5
Westerduiven H1 Beuningen H1 0-3
Zevenaar H1 Barneveld H1 2-3
Wageningen H1 Eelde H1 2-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Deventer H1 Almelo H1 8-3
Eelde H1 Zevenaar H1 8-2
Barneveld H1 Westerduiven H1 4-3
Beuningen H1 Baarn H1 4-1
Mezen H1 Wageningen H1 1-2
Leeuwarden H1 Gron.Studs H1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Westerduiven H1 Zevenaar H1 2-1
Baarn H1 Barneveld H1 4-1
Gron.Studs H1 Deventer H1 0-3
Wageningen H1 Leeuwarden H1 4-3
Almelo H1 Beuningen H1 4-0
Mezen H1 Eelde H1 2-6
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Eelde H1 Westerduiven H1 3-2
Leeuwarden H1 Mezen H1 1-2
Barneveld H1 Almelo H1 5-4
Beuningen H1 Gron.Studs H1 3-1
Zevenaar H1 Baarn H1 3-4
Deventer H1 Wageningen H1 5-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Gron.Studs H1 Barneveld H1 10-0
Almelo H1 Zevenaar H1 6-0
Leeuwarden H1 Eelde H1 1-2
Baarn H1 Westerduiven H1 4-2
Mezen H1 Deventer H1 4-3
Wageningen H1 Beuningen H1 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zevenaar H1 Gron.Studs H1 3-4
Barneveld H1 Wageningen H1 3-3
Eelde H1 Baarn H1 6-2
Beuningen H1 Mezen H1 2-3
Deventer H1 Leeuwarden H1 7-1
Westerduiven H1 Almelo H1 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Mezen H1 Barneveld H1 2-1
Gron.Studs H1 Westerduiven H1 2-2
Almelo H1 Baarn H1 2-1
Deventer H1 Eelde H1 1-5
Leeuwarden H1 Beuningen H1 2-4
Wageningen H1 Zevenaar H1 8-1