Dames Veterinnen A

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Fleur Knuif
Manager Christine Doedes Breuning ten Cate
Aanvoerder Fleur Knuif
Trainer Willem Dijkema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Deventer DA Almelo DA 10:45
Kromhouters DA Oosterbeek DA 13:00
QZ DA Bemmel DA 12:50
Union DA Beuningen DA 11:00
Upward DA Wageningen DA 10:45
Zwolle DA PW DA 11:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oosterbeek DA 8 21 7 0 1
2 Deventer DA 8 19 6 1 1
3 Almelo DA 8 17 5 2 1
4 Zwolle DA 8 16 5 1 2
5 Union DA 8 15 5 0 3
6 Wageningen DA 8 13 4 1 3
7 Beuningen DA 8 12 4 0 4
8 Bemmel DA 8 7 2 1 5
9 Upward DA 8 7 2 1 5
10 QZ DA 8 6 2 0 6
11 PW DA 8 5 1 2 5
12 Kromhouters DA 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov DHV DA 10:45 uit
24 nov HCQZ DA 12:30 thuis - The Indian Maharadja
1 dec MHC Bemmel 800 DA 13:00 uit
8 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina DA n.n.b thuis
15 mrt MHCBeuningen DA n.n.b uit
22 mrt WMHC DA n.n.b thuis
29 mrt M.H.C. Oosterbeek DA n.n.b uit
5 apr THCC De Kromhouters DA n.n.b thuis
19 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DA n.n.b uit
10 mei Union DA n.n.b thuis
17 mei HC Zwolle DA n.n.b uit
24 mei DHV DA n.n.b thuis
7 jun HCQZ DA n.n.b uit
14 jun MHC Bemmel 800 DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Wageningen DA Deventer DA 0-2
Oosterbeek DA Zwolle DA 4-2
Kromhouters DA Union DA 3-5
Upward DA Bemmel DA 1-4
PW DA Almelo DA 3-5
Beuningen DA QZ DA 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bemmel DA PW DA 2-3
Union DA Upward DA 3-1
Zwolle DA Kromhouters DA 5-0
Deventer DA Oosterbeek DA 5-0
QZ DA Wageningen DA 0-1
Almelo DA Beuningen DA 6-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Union DA Bemmel DA 3-1
Beuningen DA PW DA 4-1
Wageningen DA Almelo DA 1-10
Oosterbeek DA QZ DA 3-0
Kromhouters DA Deventer DA 0-9
Upward DA Zwolle DA 1-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
QZ DA Kromhouters DA 3-1
Bemmel DA Beuningen DA 5-3
Zwolle DA Union DA 3-0
Deventer DA Upward DA 2-0
PW DA Wageningen DA 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kromhouters DA Almelo DA 0-2
Oosterbeek DA PW DA 1-0
Wageningen DA Beuningen DA 2-1
Union DA Deventer DA 0-6
Upward DA QZ DA 3-1
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Almelo DA Oosterbeek DA 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Beuningen DA Oosterbeek DA 2-3
PW DA Kromhouters DA 2-2
QZ DA Union DA 1-4
Deventer DA Zwolle DA 2-1
Bemmel DA Wageningen DA 1-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Almelo DA Upward DA 1-1
Zwolle DA Bemmel DA 6-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Upward DA PW DA 3-0
Oosterbeek DA Wageningen DA 2-1
Union DA Almelo DA 0-2
Zwolle DA QZ DA 5-0
Deventer DA Bemmel DA 2-2
Kromhouters DA Beuningen DA 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bemmel DA Oosterbeek DA 1-2
QZ DA Deventer DA 2-0
Almelo DA Zwolle DA 5-5
PW DA Union DA 0-2
Wageningen DA Kromhouters DA 2-0
Beuningen DA Upward DA 2-1