Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Carlijn Lubbers
Aanvoerder Carlijn Lubbers
Trainer Derck Smink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almelo D2 (O) PW D3 11:45
Ares D4 Haackey D3 14:00
Bully D4 Avanti D2 (O) 14:45
Flevoland D2 (O) Zwolle D8 11:00
PW D2 (O) Ede D3 12:45
Zwolle D9 Zwolle D7 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ares D4 8 24 8 0 0
2 PW D3 8 20 6 2 0
3 Zwolle D9 8 18 6 0 2
4 PW D2 8 12 4 0 4
5 Flevoland D2 8 12 4 0 4
6 Almelo D2 8 11 3 2 3
7 Avanti D2 8 11 3 2 3
8 Zwolle D7 8 10 3 1 4
9 Haackey D3 8 8 2 2 4
10 Zwolle D8 8 6 2 0 6
11 Bully D4 8 4 1 1 6
12 Ede D3 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3 11:45 thuis - Contict
24 nov HC Zwolle D8 12:45 uit
1 dec WMHC Avanti D2 12:45 thuis - VDL
8 mrt O.H.C. Bully D4 n.n.b thuis
15 mrt Flevoland D2 n.n.b uit
22 mrt HC Zwolle D7 n.n.b uit
29 mrt HC Ares D4 n.n.b thuis
5 apr Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2 n.n.b uit
19 apr HC Zwolle D9 n.n.b thuis
10 mei MHC EDE D3 n.n.b uit
17 mei HHC Haackey D3 n.n.b thuis
24 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3 n.n.b uit
7 jun HC Zwolle D8 n.n.b thuis
14 jun WMHC Avanti D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Flevoland D2 (O) Zwolle D7 4-0
PW D3 Zwolle D9 3-1
Bully D4 Almelo D2 (O) 1-1
Haackey D3 Ede D3 3-1
Zwolle D8 PW D2 (O) 0-2
Avanti D2 (O) Ares D4 0-6
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
PW D2 (O) Avanti D2 (O) 0-1
Zwolle D7 Haackey D3 3-2
Ares D4 Bully D4 8-1
Zwolle D9 Zwolle D8 6-3
Ede D3 PW D3 1-3
Almelo D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Zwolle D8 Ede D3 1-2
PW D3 Haackey D3 4-3
Almelo D2 (O) Zwolle D7 4-0
Avanti D2 (O) Zwolle D9 0-3
Bully D4 PW D2 (O) 1-4
Flevoland D2 (O) Ares D4 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ares D4 Almelo D2 (O) 5-1
Haackey D3 Zwolle D8 1-3
Ede D3 Avanti D2 (O) 1-2
Zwolle D7 PW D3 2-2
PW D2 (O) Flevoland D2 (O) 4-0
Zwolle D9 Bully D4 5-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Flevoland D2 (O) Zwolle D9 1-3
Bully D4 Ede D3 1-0
Avanti D2 (O) Haackey D3 0-0
Zwolle D8 PW D3 1-5
Almelo D2 (O) PW D2 (O) 3-0
Ares D4 Zwolle D7 7-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Haackey D3 Bully D4 3-1
PW D3 Avanti D2 (O) 2-2
PW D2 (O) Ares D4 0-5
Zwolle D7 Zwolle D8 4-1
Ede D3 Flevoland D2 (O) 1-2
Zwolle D9 Almelo D2 (O) 4-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bully D4 PW D3 0-8
PW D2 (O) Zwolle D7 4-1
Almelo D2 (O) Ede D3 4-2
Avanti D2 (O) Zwolle D8 6-1
Ares D4 Zwolle D9 4-1
Flevoland D2 (O) Haackey D3 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Haackey D3 Almelo D2 (O) 2-2
Zwolle D7 Avanti D2 (O) 1-0
Zwolle D9 PW D2 (O) 1-0
PW D3 Flevoland D2 (O) 3-2
Zwolle D8 Bully D4 3-2
Ede D3 Ares D4 0-4