Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep The Indian Maharadja - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Rosalie Blaak The Indian Maharadja - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Mandy Voorvelt Zand-VDL - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Isa Kuipers
Mia Kuipers
Zand-VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Bente Schmidt VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Joran te Lintelo
Paul Loran
VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A5 Bente Schmidt VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Fleur van Munster Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Sam Kamst Zand-VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B5 Rosalie Blaak
Zoë Folsche
The Indian Maharadja - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Paul Loran VDL - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 Wouter Leferink VDL - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Fleur van Munster Zand-VDL - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Gijs Smit
Jurre Pauwels
Senna Eshuis
Zand-VDL - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens D1 Amber Dijkstra
Kim Kamst
VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B3 Zoë Folsche The Indian Maharadja - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Rosalie Blaak
Wouter Leferink
VDL - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Jelle Bruinink
Matthijs Thöni
Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Dames 3 Jirad Ossewaldt The Indian Maharadja - AB
18:30 - 19:30 Jongens B1 Amber Diele The Indian Maharadja - CD
18:30 - 19:30 Jongens C1 Fleur van Munster VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Kim Kamst
Wouter Leferink
Zand-VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Rosalie Blaak Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Lauren van Leussen VDL - CD
19:30 - 20:30 Dames 1 Marlou van Munster VDL - AB
19:30 - 20:30 Dames 2 Jan Pezie The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Heren 1 Fareed Ahmed VDL - CD
19:30 - 20:30 Heren 2 Jelle Schumer Zand-VDL - AB
19:30 - 20:30 Heren 3 Sylvester Goossen Zand-VDL - CD
19:30 - 20:30 Jongens B2 Amber Diele The Indian Maharadja - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes B5 Rosalie Blaak
Zoë Folsche
Zand-VDL - CD
17:00 - 18:00 Instroom JR Trainingsgroep Zand-VDL - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Macey Brummelhuis The Indian Maharadja - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 Annefleur Borggreve
Mart Scholte op Reimer
The Indian Maharadja - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Jill Broekema The Indian Maharadja - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Wouter Leferink VDL - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E1 Charlie Kleinenberg The Indian Maharadja - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Mathijs Vogelzang
Silke Oosterveld
VDL - AB
17:00 - 18:00 Mix F1 Lisa Appels VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Rosalie Blaak Zand-VDL - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Macey Brummelhuis The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Mart Scholte op Reimer The Indian Maharadja - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Bente Schmidt Zand-VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E2 Charlie Kleinenberg The Indian Maharadja - AB
18:30 - 19:30 Dames 4 Bastiaan Rosenbrand VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Joran te Lintelo
Paul Loran
VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A3 Gijs Smit
Jurre Pauwels
Senna Eshuis
Zand-VDL - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Bente Schmidt Zand-VDL - AB
19:30 - 20:30 Dames Jong 2 Joran te Lintelo VDL - CD
19:30 - 20:30 Heren Jong 1 Bastiaan Rosenbrand VDL - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens C1 Fleur van Munster VDL - AB
17:30 - 18:30 Jongens D1 Amber Dijkstra
Kim Kamst
The Indian Maharadja - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Rosalie Blaak
Wouter Leferink
The Indian Maharadja - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Lauren van Leussen VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A1 Fleur van Munster VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Kim Kamst Zand-VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Sam Kamst VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Rosalie Blaak The Indian Maharadja - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Wouter Leferink The Indian Maharadja - AB
19:00 - 20:00 G-Hockey 1 Clemens van Munster
Lidy Platel
Zand-VDL - AB
19:30 - 20:30 Dames 1 Marlou van Munster VDL - AB
19:30 - 20:30 Dames 3 Jirad Ossewaldt The Indian Maharadja - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 3 Wouter Leferink The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Heren 2 Jelle Schumer VDL - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Fred Diele VDL - AB
17:00 - 18:00 Jongens B2 Amber Diele VDL - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Fred Diele VDL - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Jelle Bruinink
Matthijs Thöni
The Indian Maharadja - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Mandy Voorvelt Zand-VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Mart Scholte op Reimer Zand-VDL - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Isa Kuipers
Mia Kuipers
The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Jongens B1 Amber Diele VDL - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Fred Diele VDL - AB
18:30 - 19:30 Dames 4 Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Heren Jong 1 Bastiaan Rosenbrand Zand-VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Sam Kamst The Indian Maharadja - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Zoë Folsche The Indian Maharadja - CD
19:00 - 20:00 Heren 1 Fareed Ahmed VDL - AB
19:30 - 20:30 Dames 2 Bastiaan Rosenbrand Zand-VDL - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Paul Loran The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Dames Jong 2 Joran te Lintelo The Indian Maharadja - CD
19:30 - 20:30 Heren 3 Sylvester Goossen Zand-VDL - AB