Trainingsschema

Dit schema loopt van 30-11-2020 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Rosalie Blaak VDL - AB
18:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep Zand-VDL - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Rosalie Blaak
Zoë Folsche
Zand-VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Mandy Voorvelt VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Isa Kuipers
Mia Kuipers
The Indian Maharadja - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Bente Schmidt VDL - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Fleur van Munster The Indian Maharadja - AB
19:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep Zand-VDL - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Paul Loran The Indian Maharadja - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Bente Schmidt VDL - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Sam Kamst VDL - AB
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 Paul Loran VDL - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 VDL - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Fleur van Munster The Indian Maharadja - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Gijs Smit
Jurre Pauwels
Senna Eshuis
The Indian Maharadja - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Jongens C1 Fleur van Munster The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Amber Dijkstra
Kim Kamst
Zand-VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Rutger Spoelstra The Indian Maharadja - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Rosalie Blaak
Wouter Leferink
VDL - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Lauren van Leussen VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Jelle Bruinink
Matthijs Thöni
Zand-VDL - CD
19:00 - 20:00 Dames 2 Jan Pezie VDL - CD
19:00 - 20:00 Jongens B1 Amber Diele The Indian Maharadja - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Wouter Leferink Zand-VDL - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Rosalie Blaak VDL - AB
19:30 - 20:30 Dames 3 Jirad Ossewaldt Zand-VDL - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Marlou van Munster VDL - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 VDL - CD
20:00 - 21:00 Jongens B2 Amber Diele The Indian Maharadja - CD
20:30 - 21:30 Heren 2 Jelle Schumer Zand-VDL - AB
20:30 - 21:30 Heren 3 Sylvester Goossen Zand-VDL - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Macey Brummelhuis The Indian Maharadja - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B5 Rosalie Blaak
Zoë Folsche
The Indian Maharadja - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 Charlie Kleinenberg VDL - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Mathijs Vogelzang
Silke Oosterveld
VDL - B
17:00 - 18:00 Mix F1 Lisa Appels VDL - A
18:00 - 19:00 Begin junioren Marloes Borggreve Zand-VDL - AB
18:00 - 19:00 Jongens E1 Annefleur Borggreve
Mart Scholte op Reimer
VDL - C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Jill Broekema The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Macey Brummelhuis The Indian Maharadja - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Rosalie Blaak VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Bente Schmidt Zand-VDL - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E1 Charlie Kleinenberg VDL - D
19:00 - 20:00 Dames 4 Bastiaan Rosenbrand VDL - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Joran te Lintelo The Indian Maharadja - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Gijs Smit
Jurre Pauwels
Senna Eshuis
Zand-VDL - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Bente Schmidt The Indian Maharadja - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Mart Scholte op Reimer VDL - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Wouter Leferink Zand-VDL - AB
20:00 - 21:00 Begin Sen Fred Diele Zand-VDL - AB
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 Joran te Lintelo The Indian Maharadja - AB
20:00 - 21:00 Heren A VDL - CD
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 Bastiaan Rosenbrand VDL - AB
20:00 - 21:00 Heren Vet LA Clemens van Munster The Indian Maharadja - CD
20:00 - 21:00 Woensdag Recreanten Zand-VDL - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Rosalie Blaak The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Fleur van Munster VDL - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Amber Dijkstra
Kim Kamst
The Indian Maharadja - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Lauren van Leussen VDL - CD
18:30 - 19:30 G-Hockey 1 Clemens van Munster
Lidy Platel
Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Sam Kamst Zand-VDL - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Fleur van Munster VDL - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Kim Kamst The Indian Maharadja - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Rosalie Blaak VDL - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Wouter Leferink The Indian Maharadja - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Sam Kamst Zand-VDL - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Marlou van Munster VDL - AB
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 Wouter Leferink The Indian Maharadja - AB
20:30 - 21:30 Dames Veterinnen A Willem Dijkema VDL - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Fred Diele VDL - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Amber Diele
Fred Diele
VDL - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Isa Kuipers
Mia Kuipers
The Indian Maharadja - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Fred Diele VDL - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Mandy Voorvelt Zand-VDL - AB
18:30 - 19:30 Jongens B2 Amber Diele VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Rutger Spoelstra The Indian Maharadja - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Mart Scholte op Reimer Zand-VDL - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Jelle Bruinink
Matthijs Thöni
The Indian Maharadja - AB
19:00 - 20:00 Dames 3 Jirad Ossewaldt VDL - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 Bastiaan Rosenbrand Zand-VDL - AB
19:30 - 20:30 Heren Jong 1 Bastiaan Rosenbrand Zand-VDL - CD
19:30 - 20:30 Jongens B1 Amber Diele VDL - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Fareed Ahmed VDL - AB
20:30 - 21:30 Dames 2 Bastiaan Rosenbrand Zand-VDL - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Charlotte Boerekamps The Indian Maharadja - AB
20:30 - 21:30 Dames Jong 2 Pascalle Nieuwenhuis The Indian Maharadja - CD
20:30 - 21:30 Heren 2 Jelle Schumer VDL - CD
20:30 - 21:30 Heren 3 Sylvester Goossen Zand-VDL - AB